Як вибрати курси англійської мовиЯк вибрати курси англійської мовиПерш ніж почати пошук потрібного курсу англійської мови, необхідно визначити цілі і завдання навчання. Вони у всіх можуть бути різні, але правильно поставлена ​​мета є визначальним фактором при виборі курсу англійської мови. Від цього залежить програма і методика курсу, його тривалість.

При виборі курсів англійської мови, дуже важливо взяти до уваги досвід роботи і кваліфікацію викладачів. Тут важливо не тільки наявність диплому або сертифікату, але і практичний досвід викладача, як довго він працює саме на цих курсах. Краще всього якщо педагог викладає постійно, так як в цьому випадку його методика вже перевірена і, можливо, підкріплена відгуками колишніх студентів.

Наступний критерій при виборі курсів – це кількість студентів у групі. Оптимальний варіант – п’ять-шість, але не більше десяти осіб. При цьому викладач може відстежувати рівень успішності кожного окремого студента і вчасно виключити можливість неправильного засвоєння матеріалу.

Перш ніж приступити до навчання необхідно пройти тестування на рівень знання мови. Професійний педагог, грунтуючись на результатах тестування, зможе правильно підібрати методику навчання, розробити програму курсу і сформувати групу.

І не варто забувати, що у будь-яких курсів англійської мови має бути ліцензія і весь необхідний пакет документів, що забезпечить учневі стабільний навчальний процес і успішне закінчення курсу.